Serwis REALME

Serwis REALME

Bardzo wielu producentów wstrzymało się z wypuszczeniem nowych produktów przez wzgląd na pandemię. W ostatnich miesiącach, a nawet dwóch latach, działalność wielu obszarów była mocno ograniczona, ze względu na niemożność kontaktu z klientami. Jednak chińska marka REALME zupełnie inaczej do tego podeszła i postanowiła zagościć na dobre na polskim rynku. Oferując klientom swoje smartfony, firma ta zaopatrzyła się w nowości a także zaproponowała przedsprzedażową obsługę produktów. Jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych serwisów w naszym kraju oferujemy także naprawę tych telefonów. Popularność ich niewątpliwie rośnie, ale mimo nowoczesnych technologii, które zastosował producent, nie są to urządzenia bezawaryjne. Do naszego serwisu trafiają klienci, którzy zgłaszają różnego rodzaju usterki, dość typowe dla telefonii komórkowej.

Serwis telefonów REALME

Jeżeli zdecydujemy się na zakup tego telefonu i ulegnie on awarii jeszcze w okresie gwarancyjnym, wystarczy odesłać go do Piaseczna, gdzie znajduje się serwis działający w ramach gwarancji producenta. To właśnie firma SBE obsługuje wszystkie produkty tej marki. Jednak jak doskonale wiemy, nowoczesne urządzenia są celowo postarzane, a awariom ulegają zazwyczaj już po okresie gwarancyjnym, kiedy to ich właściciel zmuszony jest do samodzielnego poradzenia sobie z problemem. Oczywiście nie zachęcamy do tego, by dokonywać jakichkolwiek napraw urządzeń elektrycznych na własną rękę, gdyż może dojść do jeszcze większego uszkodzenia naszego sprzętu. Najlepszym rozwiązaniem, zarówno w przypadku uszkodzeń mechanicznych, jak i tych związanych z niewydajnością naszego telefonu, będzie skorzystanie z pomocy doświadczonego serwisu telefonii komórkowej. Jak doskonale wiemy, telefony REALME są produktami stosunkowo nowymi na naszym rynku, dlatego w przypadku awarii wymagana jest fachowa wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w tej branży.

Niekiedy próbujemy działać samodzielnie, podejmując się napraw w domowym zaciszu.  Należy jednak pamiętać o tym, że naprawa urządzenia na własną rękę niekoniecznie może się udać. Oczywiście istnieją tego typu usterki, które możemy rozwiązać poprzez restart telefonu czy przywrócenie ustawień fabrycznych. Jeżeli jednak zauważymy, że pojawił się problem z wydajnością naszego telefonu, w żadnym wypadku nie instalujemy niewiadomych programów, które są dostępne w internecie. Tego typu działanie może spowodować, że w naszym systemie operacyjnym Android pojawią się wirusy, a nawet może dojść do utracenia danych.

Z naszej strony oferujemy klientom wszystkie usługi, starając się wszelkie naprawy wykonać możliwie szybko. Posiadamy bogate zaplecze technologiczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie zarówno z typowymi uszkodzeniami, jak i naprawić bardziej skomplikowane awarie, skupić się na wymianie podzespołów czy ich naprawie. Na tle konkurencji wyróżnia nas również to, że oferujemy bezpłatną diagnozę, która nie zobowiązuje do współpracy z nami. Oznacza to, że na tym etapie klient może zrezygnować bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Na uwagę zasługuje również fakt, że w naszym zespole pracują doświadczeni fachowcy, którzy swoją pracę wykonują z dużym zaangażowaniem i pasją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *