OPROGRAMOWANIE TELEFONU i SIMLOCK 2019-05-16T12:29:10+00:00

Usuwanie blokady SIMLOCK

Oddział nasz prowadzi naprawy telefonów i smartfonów wszystkich wiodących producentów.
Z zaangażowaniem podejmujemy się serwisowania każdego modelu, jesteśmy w stanie szybko
i skutecznie likwidować wszelkie występujące usterki.

Formularz

Smartfon nie działa właściwie, zwalnia, zawiesza się, posiada niepotrzebne aplikacje spowalniające jego działanie bądź w ogóle przestał działać przy okazji aktualizacji oprogramowania? – serwis nasz może dokonać odpowiedniej optymalizacji bądź naprawy oprogramowania a także aktualizacji systemu do najnowszej możliwej sprzętowo wersji.

SIMLOCK

jest blokadą nałożona na telefon przez operatora sieci w celu uniemożliwienia korzystania z urządzenia poprzez sieci komórkowe innych operatorów. Serwis nasz zdejmuje blokady z telefonów wszystkich wiodących i mniej znanych producentów, umożliwiając tym samym użycie w telefonie dowolnej karty SIM. Procedura jest bezinwazyjna i nie powoduje utraty danych ani zmiany ustawień telefonu. Zapraszamy.

ROOTOWANIE

Serwis nasz oferuje również usługę naprawy systemu, w którym podczas rootowania popełniono błędy. Rootowanie jest czynnością związaną z uzyskaniem uprawnień administratora i dostępu do plików systemowych w celu ich odpowiedniej modyfikacji. Działania takie pozwalają np. na znoszenie limitów wprowadzanych przez google oraz samych producentów smartfonów, umożliwiają dostęp do zablokowanych funkcji – muszą być jednak przeprowadzone właściwie. Błędy popełnione podczas rootowania prowadzą do uszkodzeń systemu i w konsekwencji do unieruchomienia całego urządzenia. Przestrzegamy przed konsekwencjami działań na plikach systemowych i ich nieprzemyślanych modyfikacji. Jeśli jednak zdarzyła się tego typu awaria – służymy pomocą.

Przeciętny smartfon wypełniony jest olbrzymią liczbą danych: filmy, zdjęcia, dokumenty, hasła, kontakty, aplikacje – ich utrata przysparza kłopotów, bywa bolesna, i często kosztowna (odzyskiwanie danych). Dlatego warto zabezpieczyć się przed taką ewentualnością sporządzając kopię zapasową treści naszego urządzenia.

Wszystkim, którzy nie czują się na siłach przeprowadzić taką operację samodzielnie serwis nasz oferuje pomoc. Backup danych zabezpiecza zawartość smartfonu – w przypadku utraty urządzenia, awarii, przypadkowego usunięcia danych – informacje nie przepadają bezpowrotnie. Z utworzonej kopii można przywrócić całą zawartość telefonu.

Bezpłatna diagnoza sprzętu!

Dokonujemy bezpłatnego przeglądu i wyceny każdej usterki. Sprzęt możesz dostarczyć i odebrać osobiście w naszym serwisie. Posiadamy wyspecjalizowany zespół serwisantów, którzy poradzą sobie z dowolną usterką. Sprowadzamy wszystkie potrzebne części do naprawy sprzętu.

22 290 41 14

serwisgsm@iviter.pl

Pn. – Pt.: 9:00-19:00

Sob.: 10:00-15:00

ul. Dzielna 7a (Warszawa)

UTRACIŁEŚ DANE?

ZADZWOŃ: 731 153 969

Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego